سخنی با اولیای دانش آموزان

انتشار ویروس کرونا آن هم در این مقطع حساس و در بازه زمانی چند ماه مانده به کنکور یکی از بزرگترین دغدغه های این روز های دانش آموزان و اولیا می باشد. استرس ناشی از انتشار ویروس، اخبار منتشر شده از وضعیت شهر و کشور، آمار بیماران و... شرایط نابسامانی را رقم زده است.
و در این بین ما دانش آموزانی داریم که امسال کنکور دارند، ما پدر و مادرهایی هستیم که استرسها، نگرانی ها و درد هایمان را در دلمان مخفی کرده ایم و همه حواسمان هست که آنها را ناخواسته به فرزندانمان منتقل نکنیم و هر روز نگران سرانجام زحماتی هستیم که فرزندانمان کشیده اند.
هنر مدیریت چالشها، مشکلات و تهدیدها به داشتن شناختی درست از مسائل برمی گردد. چه بسیار تهدیدهایی که با شناخت و مدیریت صحیح به فرصت تبدیل شده اند.
به فرموده مولا علی(ع): فرصت مانند ابر از افق زندگی می‌گذرد، مواقعی که فرصت‌های خیری پیش می‌آید غنیمت بشمارید و از آن‌ها استفاده کنید.
آموزشگاه خوارزمی تمامی ظرفیت های آموزشی و فنی خود را در خدمت شما به کار بسته است که بتوانیم دست در دست یکدیگر این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم، فرصتی که غنیمت شمردن آن می تواند تبدیل به پاداش صبر و استقامت این روزهای فرزندانمان شود.
ما اینجا در آموزشگاه خوارزمی با تلاش های شبانه روزی بستری مناسب را جهت برگزاری کلاس های مجازی و برگزاری جلسات مشاوره غیر حضوری فراهم ساخته ایم. تا کنون کلاس های بسیاری را با بالاترین کیفیت به صورت تمام آنلاین برگزار کرده ایم و همه روزه به دنبال افزایش کیفیت و تعداد کلاس های در حال برگزاری هستیم. این کلاسها بر بستر سایت آموزشگاه خوارزمی برگزار می شود کلاسهایی که درست مانند کلاس های حضوری امکان تعامل آنلاین و در لحظه را با اساتید ممکن می سازد. ما متعهد هستیم که تا انتهای مسیر همراه دانش آموزان و اولیای محترم باشیم.
و من الله توفیق
سیامک حدادی، ۱۳۹۹/۱/۵

21382 بازدید
1 نظر
1399,01,06

ارسال نظر


نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
متن نظر:
حاصل 7 + 2=؟

نظرات کاربران


مائده عبداللهی
خداقوت به شما ✨